Pragniemy, aby jak najwięcej osób potrafiło żyć w harmonii duszy i ciała. Aby mogli realizować swoje cele i pragnienia oraz realizować się zawodowo.

Wierzymy, że nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć!

Poznaj naszą historię

New Life Butterfly jest rodzinną firmą, stworzoną z pasji do piękna i pozytywnego myślenia. Jej stworzenie było spełnieniem naszych marzeń! Zajmujemy się organizacją szkoleń kosmetycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe. Organizujemy również warsztaty i treningi personalne o pozytywnym myśleniu oraz prawie przyciągania. Obecnie działamy na rynku brytyjskim, ale nasze warsztaty i treningi rozszerzamy na inne kraje europejskie – Polskę, Niemcy i Irlandię.
Salon beauty Featherstone kursy

U Progu salonu

Po przekroczeniu progu salonu New Life Butterfly Ltd., w naszej recepcji, spotkasz się z sympatyczną parą, która w każdej chwili jest do Twojej dyspozycji. 

Pamiętaj! Cały nasz Team na każdym kroku dba o odpowiednią atmosferę. O to aby zawsze znalazł się w  odpowiedni  termin na Twoją wizytę. Odpisujemy na wszystkie wiadomości, a gdy zajdzie potrzeba kontaktujemy się z Tobą bezpośrednio. Zależy nam na  dobrym samopoczuciu wszystkich naszych Klientów.

Poznaj nasz zespół

Joanna Ledwon

Dziedziną kosmetologii zaczęłam interesować się już jako szesnastolatka. Kiedy moje rówieśniczki interesowały się imprezami i chłopakami. Ja w wolnym czasie biegałam po salonach kosmetycznych i obserwowałam pracę profesjonalistek.

Rok później dzięki uprzejmości Koreańskiej fryzjerki — Kim wykonywałam darmowe zabiegi na dłonie i stopy oraz makijaże dla jej klientek. Tak zleciały mi 2 lata, lecz moja droga z tą dziedziną nieco się rozminęła. Powróciłam do niej dopiero kilka lat później i ukończyłam szkołę kosmetyczną, liczne szkolenia oraz zdobyłam uprawnienia instruktorskie.

Obecnie nadal się szkolę, a od tego roku rozpoczynam naukę w angielskiej szkole kosmetycznej by uzyskać pełne wykształcenie w tej dziedzinie na rynku angielskim. Uwielbiam pracę z klientem, daje mi ona dużo satysfakcji i sprawia, że każdego dnia podejmuję nowe wyzwania. Dzięki mojej pracy spełniam się w 100%. Prywatnie kieruję się zasadą, która mówi o tym że:

Każdy jest kreatorem własnego życia i tę zasadę przekazuję wszystkim napotkanym osobom do tego stopnia, że jest ona głównym sztandarem firmy.

Mr.S

Moje dorosłe życie zaczęło się stosunkowo wcześnie, bo już w wieku 13 lat, kiedy to zmarła moja mama. Dzięki niej, mimo wczesnego wieku poznałem prawo przyciągania oraz odziedziczyłem zdolności ezoteryczne, które rozwijam po dziś dzień.

Gdy jako 15-latek przyszło mi wybrać zawód, wybrałem gastronomię, gdyż uwielbiam eksperymentować ze smakami. Jednakże ciągle czułem niedosyt. Swoją drogę odnalazłem dopiero w wieku dwudziestu paru lat, kiedy to trafiłem do Medycznej Szkoły Policealnej i tam wśród wybitnych wykładowców szkoliłem się w zawodzie masażysty. 

Obecnie moje zdolności wykraczają poza dziedzinę masażu, gdyż dzięki wiedzy ezoterycznej umiem pracować z aurą, czakrami i z siłą woli, która drzemie w każdym z Nas w mniejszym lub większym stopniu.

W życiu kieruję się jedną zasadą przypisywaną lwom “MOGĘ WSZYSTKO”

Katarzyna Śpiewak

Stylizacją paznokci zaczęłam interesować się dość późno bo w wieku 21 lat. Wtedy też pierwszy raz miałam zrobione paznokcie u profesjonalnej stylistki. Jestem wzrokowcem, więc obserwowałam wszystko dokładnie i widziałam, że były zrobione na tipsie. Nie byłam zachwycona ale pomyślałam „w końcu mam długie paznokcie”. Po rozmowach z rówieśniczkami stwierdziłam, że tipsy to nie był dobry pomysł. Niestety moje paznokcie nie wytrzymały tak długo, jak te koleżanek, a gdy odpadły były bardzo słabe. Pomyślałam wtedy — czemu by nie spróbować samej. Długo nie myśląc, kupiłam cały zestaw startowy i zrobiłam sobie pierwsze paznokcie. Robiłam paznokcie sobie, mamie, siostrom i koleżankom.

Byłam szczęśliwa, kiedy im się podobało. Wszyscy twierdzili, że powinnam się tym zająć profesjonalnie, a i serce podpowiadało mi, że powinnam to zrobić. Zrobiłam kursy i w tej chwili jestem z siebie dumna. Wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Robię to co na prawdę kocham i cały czas się rozwijam żeby tworzyć na Waszych dłoniach coś pięknego. Jestem szczęśliwa, kiedy uśmiechacie się na widok skończonej stylizacji, a to daje mi jeszcze większego kopa do działania.

Teraz patrząc w przyszłość wiem, że to jeszcze nie koniec a początek mojej przygody z kosmetyką. I myślę, że jeszcze nie raz Was zaskoczę.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!