Twoje zdrowie w jednej filiżance! Część czwarta

Kochani zapraszam Was na ostatnią część cyklu wpisów na temat herbatek od Time 4 Herbs, które od jakiegoś czasu możecie zakupić w naszym salonie.  

 

Dla kogo są herbatki? Zapewniam, że każdy z Was znajdzie swoją ulubioną. Zarówno pod względem smakowym jak i dzięki właściwościom zdrowotnym. 

ziołowe herbatki

Jeśli ominęliście część pierwszą to możecie ją nadrobić   tutaj. W niej znajdziecie informacje na temat herbatek na:
– przeziębienie i grypę;
– problemy kardiologiczne;
– odchudzanie;
– stres;
– stres + układ pokarmowy;
– migrenę.

Część druga: 
– żołądek i jelita;
– skóra i włosy;
– cukier;
– pasożyty;
– opuchnięcie.

Część trzecia:
– jelita;
– toksyny;
– odporność;
– szczupła figura;

Dlaczego polecam właśnie te herbaty?

Znacie mnie i wiecie, że jestem miłośniczką naturalnych rozwiązań. Mieszanki od #t4H już na dobre zagościły w moim domu. Są to po pierwsze mieszanki ziołowe z dodatkiem składników pochodzenia naturalnego z upraw rolnictwa ekologicznego. Krótko mówiąc sama natura, bez zbędnej chemii i niebezpiecznych dla nas toksyn. Zapewniam, że nie są to zwykłe herbaty, np. czarna z dodatkiem jakiś tam kwiatów. Zawierają kilka, a nawet kilkanaście ziół, kwiatów, liści, itd. Skomponowane po to by zwalczyć lub złagodzić konkretny problem zdrowotny. Kiedy przeczytasz krótkie opisy składu herbat zrozumiesz, że żaden suplement diety nie jest w stanie zaoferować Tobie takiej różnorodności. Takie cuda potrafi tylko natura. 

Jak wybrać dla siebie najlepszą herbatę?

Kochani jestem szczęśliwa, że tak wielu z Was zdecydowało się na zakup herbatek. Oczywiście nie jest tak, że po wypiciu jednej filiżanki Wasze zdrowie, figura czy dolegliwości ulegną poprawie. Choć mnie pyszna herbata zawsze wprawia w doskonały nastrój. Warto przemyśleć swoje zakupy i zdecydować się na to co jest Wam najbardziej potrzebne. Myślę, że zdecydowanie lepiej wesprzeć swój organizm na stałe ziołami pochodzenia naturalnego aniżeli łykać kolejne suplementy, które jak wiemy często dają tylko pozorny efekt. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to śmiało piszcie. Obiecuję, że na każde odpowiem. Pragnę również poinformować, że w miarę możliwości – systematycznie będą pojawiały się nowości.

Sposób parzenia

Przypominam, że zaleca się spożywanie jednej lub dwóch porcji mieszanki, raz lub dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w suchym miejscu. Waga 100 g.

Są to najlepsze obecnie na rynku, które przetestowałam na sobie mieszanki ziół a cena ich waha się między £12 – £16.

Możecie zakupić je w naszym salonie – z zachowaniem reżimu sanitarnego. Możecie również zamówić je w formie wysyłki. Zapraszamy do kontaktu! +44 7404339953

Opis:  www.time4herbs.pl

Zdjęcia: Archwium prywatne
www.pexels.com