A Ty które brwi wybierasz?

Brwi bez wątpienia są jedną z najważniejszych części naszej twarzy. Pozornie niewidoczne tak naprawdę są niezwykle ważne. To one dopełniają nasz look. Decydują o pierwszym wrażeniu. Długie, krótkie, cienkie czy grube? Jakie powinny być idealne brwi? Jak często powinno się je regulować? Czy znasz najnowsze zabiegi upiększające brwi? Odpowiedź na blogu!

Regulacja brwi to podstawa

Przez lata wygląd naszych brwi się bardzo zmieniał. Jeszcze kilka lat temu modne były cieniutkie praktycznie niewidoczne kreski. Obecnie wracamy do naturalnych gęstych i grubych kształtów. No właśnie, po co więc je regulować? Zazwyczaj robimy to co kilka dni, a nawet codziennie, gdyż jak wiemy włosy mają swój własny cykl wzrostu.  

 

Wiem. Pewnie też nienawidzisz regulować brwi. Uwierz mi, że nie tylko Twoje włoski odrastają w szybkim tempie i nie dają o sobie zapomnieć. Nie ważne czy wolisz wersję cieńszą, czy grubą regulować je trzeba. 

Zasada jest jedna a jej zasadę zrozumiesz dzięki załączonej grafice.

 

Metody stylizacji brwi

brwi featherstone henna

Skąd ówczesna moda na stylizację brwi? Jak widzisz  idealne brwi to pełne brwi. W większości przypadków włoski rosną nam nieregularnie. Często krzywo. W jednym miejscu jest ich za dużo a obok wręcz przeciwnie. Dlatego poza regulacją trzeba uzupełnić braki w łuku brwiowym. W ten sposób osiągamy efekt pełnej i naturalnej brwi, która delikatnie podkreśli nasze oko i piękno. 

 

Malowanie brwi to najprostsza domowa metoda. Określamy długość i szerokość brwi, następnie regulujemy je, a potem robimy makijaż. Możemy użyć do tego specjalnych pomad lub cieni. W tej materii mamy duże pole do popisu a efekt zależy od naszych umiejętności, które czasami są do dopracowania. Nie zawsze mamy również tyle czasu aby zrobić idealny makijaż. 

 

Brow henna

Jeśli masz dość codziennego malowania, to warto skorzystać z trwałych metod, np. henna. Utrzymuje się na brwiach do kilku tygodni. Kolor dobieramy do Twojego typu urody. Nie musisz codziennie się malować ani wyrywać niechcianych włosków. Hennę wykonujemy wraz z regulacją, która wykonana odpowiednią techniką pozbędzie się wszystkich włosków wraz z cebulkami. Co jest bardzo ważne bo to znacznie opóźnia odrost.

 

Brow henna to coś dla prawdziwych miłośniczek pięknych, zadbanych brwi. Uważam, że jest to aktualnie najlepsza metoda. Jest alternatywą dla zwykłej henny, ponieważ jej efekt utrzymuje się nawet 1,5 miesiąca. Poprzez rysunek geometryczny uzyskujemy naturalny kształt brwi, a dobierając kolor do Twojego typu urody, wydobywamy Twoje naturalne piękno. Uwielbiam chwile wzruszenia na twarzach klientek, którym w ten prosty sposób odtworzyliśmy idealny wzór brwi:) 

Myślę, że w obecnych czasach zabieg na brwi to must have. Nie warto skubać w domu włosków i męczyć się z malowaniem każdego dnia. Warto zainwestować naprawdę niewielkie pieniądze i czuć się pięknie przez cały czas.

Widzisz nie trzeba specjalistycznych zabiegów:) 

 

Zapraszamy na zabiegi:

henna i regulacja brwi – 15 £

brown henna + rysunek geometryczny + depilacja – 40 £

Brwi u mężczyzny

Na koniec dodam, że zapraszamy również mężczyzn. Tak Kochani. Wy też powinniście zadbać o swoje brwi. Jeśli widzicie, że są przerośnięte i wymagają kobiecej ręki, to zapraszamy do naszego salonu. Wyregulujemy je bardzo delikatnie tak abyś więcej nie czuł się skrępowany. 

 

Zapraszamy!

Zdjęcia: Pixabay.com
https://www.beauty4ever.pl/